BEZPOŚREDNI KONTAKT

Bezpłatnie pomogę
w wyborze kredytu hipotecznego

Wybierz najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne. Skontaktuj się ze mną:

+48 502592310

lub zostaw swój numer.  Oddzwonię!

Rekomendacje klientów – Łukasz Woźniak

Angelika, Kredyt hipoteczny
Polecam gorąco Pana Łukasza, szybko, sprawnie i konkretnie. Pomimo młodego wieku zostaliśmy potraktowaniu bardzo poważnie i profesjonalnie. Duże zaangażowanie, z czystym sumieniem osoba godna polecenia.
Alicja i Sylwester, Kredyt hipoteczny
Polecamy współpracę z Panem Łukaszem! Kompetentny i życzliwy człowiek o wysokiej kulturze. Przedstawił najlepsze dla nas opcje kredytów hipotecznych po wysłuchaniu naszych wymagań, pomógł w skompletowaniu wymaganych do wniosków dokumentów, a całą końcową "papierologią" zajął się sam. Pilnował terminów dzięki czemu proces przebiegał sprawnie. Nam pozostała jedynie wycieczka aby podpisać ostateczne dokumenty. Pan Łukasz zawsze odpowiadał cierpliwie na liczne pytania, byliśmy w ciągłym kontakcie. Dla kompletnego laika, który nie ma czasu na zagłębianie się w temacie-osoba niezbędna! Polecamy serdecznie!
Jarek, Kredyt hipoteczny
Pan Łukasz doskonale przygotował dokumenty związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego we wsparciem z programu MdM. Mimo "szaleństwa" jakie odbyło się na poczatku stycznia udało się nam pozyskać dofinansowanie, głównie dzięki wielkiemu zaangażowaniu Pana Łukasza. Polecam gorąco!
Marek, Współpraca
Bardzo polecam Pana Łukasza jako świetnego eksperta. Naprawdę wiele by pisać dobrego o współpracy z p. Łukaszem, ale wybrałem 3 najważniejsze: 1. Duże zainteresowane moimi potrzebami i szukanie najlepszych rozwiązań, co w mojej sytuacji (zarówno kredytów firmowych jak i osobistych) dało niebagatelne korzyści. 2. Świetna komunikacja w czasie całego procesu kredytowego. 3. Duże wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji dla banków. Solidnie, konkretnie i miło. I o to chodzi. :)