Porady Ekspertów

Ekspert kredytowy to osoba, która od poszewki zna świat finansów i produktów bankowych oraz codziennie poszerza swoją wiedzę śledząc nowe promocje, oferty banków i inne nowinki. Ekspert finansowy zawsze trzyma rękę na pulsie po to, aby zapewnić wszystkim swoim klientom kompleksową pomoc i opiekę w czasie ich ubiegania się o kredyt.
Profesjonalny ekspert kredytowy doskonale zdaje sobie sprawę także z tego, jak ważne dla klienta jest uzyskanie kredytu. Bez względu na to, czy marzy on o budowie własnego domu, zakupie mieszkania lub innej nieruchomości, to od banku oraz jego decyzji zależy bowiem, czy to marzenie się spełni.
Dokładając wszelkich starań ekspert finansowy wspólnie z klientem wybiera więc ofertę tego banku, który z największym prawdopodobieństwem udzieli klientowi pozytywnej decyzji kredytowej, pomaga mu poprawić zdolność kredytową oraz prawidłowo wypełnić wniosek po to, aby klient jak najszybciej mógł spełnić swoje marzenia.

Doświadczenie

W czasie mojej kariery eksperta kredytowego odbyłem setki spotkań z klientami, którym pomogłem w wyborze najlepszego dla nich kredytu. O ich satysfakcji najlepiej świadczą liczne rekomendacje, dzięki którym codziennie trafiają do mnie nowi klienci z polecenia.
Od 2002 r. świadczę swoje usługi klientom indywidualnym oraz firmom, które chcą uzyskać najkorzystniejszą dla nich formę finansowania z minimalnym wysiłkiem z ich strony. W czasie ponad 15 lat współpracy z moimi klientami zdobyłem wiedzę oraz doświadczenie, które dziś pomagają mi jeszcze lepiej odpowiadać na ich wszystkie potrzeby.

Atuty

  • posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie finansów;
  • mogę poszczycić się ogromną wiedzą i praktycznym doświadczeniem w zakresie produktów kredytowych skierowanych do osób indywidualnych oraz firm;
  • do każdej współpracy podchodzę z zaangażowaniem, a każdego klienta traktuję w indywidualny sposób poświęcając mu maksimum mojej uwagi;
  • jestem elastyczny i pozwalam klientowi wybrać miejsce oraz czas spotkania;
  • jestem do dyspozycji telefonicznej moich klientów o każdej porze;
  • przekazuję tylko sprawdzone i rzetelne informacje;
  • dobro oraz interes klienta stawiam zawsze na pierwszym miejscu.